white Brivdienu Noma Icons 02

KVADRACIKLU NOMA LIEPĀJĀ 2023

Kvadraciklu noma Liepājā. Pieejami 4 kvadracikli. CAN-AM un POLARIS ir aprīkoti ar 500cc motoru cilvēkiem, kam patīk asas izjūtas un ātrums. 

Kvadraciklu noma Liepājā apraksts

Piedāvājumā kvadraciklu noma Liepājā. Lieliska aktīvā atpūta ikdienas spriedzes noņemšanai. Dodies izbraucienā un apskati vietas kuras vēl neesi apskatījis braucot ar automašīnu, vai ejot kājām. Zvaniet mums, un izsniegsim jums kvadraciklus jebkurā diennakts laikā. 

Piedāvājumā šobrīd ir divi kvadracikli domāti gan koplietošanas ceļiem, gan bezceļiem. CAN-AM un POLARIS kvadracikli ir aprīkots ar elektronisko vinču, automātisko pārnesumkārbu, 4×4 un 2×4, bagāžas nodalījumu, elektrisko stūres pastiprinātāju, kuram ir maināmi režīmi, pazeminātiem un paaugstinātiem ātrumiem. Drīkst vadīt ar B kategorijas vadītāja apliecību. 

Esam izstrādājuši 2 veidu maršrutus, lai padarītu jūsu braucienu pa Liepāju daudz interesantāku. Viens maršruts ir vairāk bezceļu sajūtu iegūšanai, iespējams apskatīt Karostas, karu laika ēkas. Otrais maršruts ir domāts braucienam pa Liepāju ar odziņu. Katrs maršruts ir aptuveni 1-2 stundu garš, atkarībā no tā ko jūs vēlaties apskatīt tuvāk.

kvadraciklu noma liepaja

Kvadraciklu noma Liepājā cenas

1 st.

55€

2 st.

80€

3 st.

110€

+1 st.

30€

Drošības nauda – 100€

Kvadraciklu izsniegšanas vieta – Liepāja, Brīvības iela 150

Kvadraciklu izsniegšanas vieta Liepājā

Kvadraciklu noma Liepājā specifikācija

kvadraciklu noma liepaja
Maksimālais ātrums: 90 km/h (automāts, 500cm3)
kvadraciklu noma liepaja
Sēdvietas: 2
kvadraciklu noma liepaja
Ekstras: 4x4, 4x2, bloķis, stūres pastiprinātājs, ķiveres (8gb.)

Kvadraciklu noma Liepājā video

Play Video

Kvadraciklu noma Liepājā galerija

Kur braukt, un ko darīt nomājot kvadraciklus Liepājā?

Ir dažādi veidi, kā izbaudīt braucienu ar kvadracikliem, jūs varat apskatīt skaistākās vietas Liepājā, jūs variet izmēģināt bezceļu ceļus caur kādu mežu, kur tas ir atļauts. Mūsu kvadracikli ir aprīkoti ar visu nepieciešamo ideāla laika pavadīšanai, kvadracikli ir domāti gan bezceļiem, gan koplietošanas ceļiem. 

1. Apskatiet Liepājas skaistākās vietas ar kvadracikliem, izmantojot mūsu izstrādātos maršrutus.

Esam izstrādājuši aptuveni 1.5-2 stundu garu maršrutu, kurā ir iespējams apskatīt dažādas Liepājas skaistākās vietas, kā piemēram, Liepājas Dzintara koncertzāli, Fontaine, Vējmātes pieminekli, Liepājas enkurus, u.c. 
Šajā maršrutā arī ir iespējams izbaudīt mazliet bezceļu sajūtu kā ir braukt pa ne asfaltu, kas noteikti jums patiks!

2.Apskatiet Karostas kara laika ēkas ar kvadracikliem, un daudz un dažādus citus meža ceļus, izmantojot mūsu izstrādātos maršrutus.

Šis maršruts ilgst aptuveni 2 stundas, kurā ir iespējams ar Kvadracikliem apskatīt dažādas kara laika ēkas, izbaudīt bezceļus, un pabraukāties pa šaurām ielām. 

3.Apskatiet Liepājas populārākās vietas ar kvadracikliem.

Liepājā ir daudz un dažādu skaistu apskates objektu, kurus ir iespējams apskatīt gan ar kājam, gan ar kvadraciklu.

“Ziemeļu mols” – šeit ir iespējams apskatīt bijušo militārās ostas daļu. Šeit ir iespējams vērot saulrietus, makšķerēt jūras zivis, bet vētras laikā ir iespējams redzēt varenus dabas skatus.

“Ziemeļu forti” – šeit ir iespējams apskatīt izbūvētos nocietinājumus, kas bija domāti, lai pasargātu Liepājas jūras bāzi. Līdz mūsdienām ir saglabājušās dažādas pazemes būves, ejas, kā arī artilērijas baterijas.

Kvadraciklu noma Liepājā biežāk uzdotie jautājumi

Jā, izsniedzam dažādu izmēru ķiveres uz vietas. Mums ir pieejamas 2 – L izmēra ķiveres un 4 – XL izmēra ķiveres.

Jūs sazinieties ar mums un veiciet rezervāciju, pēc kā vienojamies par piegādes laiku, datumu un samaksu par piegādi. Mēs piedāvājam 2 kvadraciklu piegādi līdz jūsu namdurvīm.

Jā, ir iespējams pašiem savākt kvadraciklus, vai arī vienoties par izsniegšanu Liepājā, kur veicam kvadraciklu nomu uz vietas.

Jā, šie kvadracikli ir domāti koplietošanas ceļiem, kā arī bezceļiem, tie ir reģistrēti, aprīkoti ar virzienrādītājiem, skaņās signālu, tuvām un tālām gaismām.

Apdzīvotā vietā braukšanas ātrums nedrīkst pārsniegt 50 km/h un ārpus pilsētas 90 km/h.

Nē, nav nepieciešamas speciālas zināšanas vai iemaņas, tas ir pat vienkārši kā vadīt automašīnu, bet protams visu parādīsim un iemācīsim jums izsniedzot kvadraciklus.

Nomniekam kvadracikls tiek nodots tīrs un ar pilnu degvielas tvertni. Nomniekam kvadracikls ir jāatgriež tādā pašā stāvoklī, kādā tika saņemts – tīrs un ar pilnu degvielas tvertni.

Ja kvadracikls tiks atgriezts iznomātājam nenomazgāts, tad no drošības naudas tiks ieturēti 5 EUR par katru kvadraciklu, kā arī ja kvadracikls tiks atgriezts iznomātājam ar neuzpildītu degvielas tvertni, tad no drošības naudas tieks ieturēti 15 EUR par katru kvadraciklu

  1. Aizliegts ar kvadraciklu iebraukt kāpu zonā, pludmalē vai jebkur citur, kur tas nav atļauts.
  2. Aizliegts ar kvadraciklu atrasties uz aizsalušām ūdenstilpnēm.
  3. Ar kvadracikliem aizliegts braukt agresīvi – driftēt, veikt sānslīdes, veikt apļus spolējot u.c.
  4. Aizliegts izbraukt no Latvijas iepriekš to nesaskaņojot.
  5. Ar kvadracikliem aizliegts braukt ātrāk par 90km/h uz šosejas un apdzīvotās vietās ne ātrāk par 50 km/h.

Ja kvadraciklam ir nodarīti tehniski vai vizuāli bojājumi, Nomniekam ir pienākums atlīdzīnāt iznomātājam visus radušos zaudējumus.

Rezervāciju ir iespējams atcelt rakstot mums uz e-pastu info@brivdienunoma.lv vai zvanot pa tālruni +37126462332

Laikus atceļot veikto rezervāciju (vismaz 4 kalendārās dienas iepriekš), maksa par pasūtījumu tiek atgriezta pilnā apmērā 5 darbu dienu laikā.

Ja rezervācija tiek atcelta mazāk (kā 3 kalendārās dienas) tad no Nomnieka tiek ieturēti 20% no rezervācijas summas.

Jā, ir iespējams iznomāt tikai vienu kvadraciklu, bet jautrākai laika pavadīšanai iesakām braukt ar kādu draugu, radinieku, paziņu. Kopā jautrāk!

Jā, mums ir izveidoti 2 maršruti.

Nomas brīdi nosūtīsim jums saiti ar Google Maps izveidotu maršrutu.

1. maršruts – Brauciens pa Karostu, kur ir iespējams apskatīt dažādas kara laika ēkas, kā arī izbaudīt bezceļus.

2. maršruts – Brauciens pa Liepājas centru, kur ir iespējams apskatīt Liepājas populārākos apskates objektus, kā ,piemēram, Ziemeļu mols, Zirgu sala un citas vietas.

Brīvdienu nomas inventāra klāsts