women 936549 1920

3 mūsu piedāvātie veidi, kā pavadīt brīvdienas

Atpūsties mūsdienās ir iespējams dažnedažādākajos veidos. Var aizbraukt ceļojumā uz ārzemēm un izbaudīt citu tautu kultūru un ēdienus. Var ceļot arī tepat. Apceļot mūsu mīļo Latviju un apskatīt dažādas kultūrvēsturiskas vietas, izbaudīt dažādu novadu tradīcījas un ēdienus. Protams, atpūsties var arī savas mājas dārzā, karsējoties pirtī vai pavadot vakaru karstā kublā zem klajas debess. PavadI brīvdienas:

  1. pārvietojamā pirtī – tas ir ērts un lēts veids kā atpūsties jebkurā sevis izvēlētā vietā.
    Šādi vari pavadīt laiku ar saviem tuviniekiem vai draugiem kā mājas pagalmā, tā arī pļavas vidū bez liekiem kreņķiem par to, kur pārģērbties, jo pirtij ir priekštelpa. Klausies savu iecienītāko dziesmu, guļot uz lāvas, neuztraucoties par to, ka tam nav elektrības padeves. Mēs nodrošinām akumulatoru, kas pirtī spēs nodrošināt LED apgaismojumu un mūzikas atskaņotāju līdz pat 10 stundām. Atpūta bez liekiem uztraukumiem – pirti atvedīsim, uzstādīsim, parādīsim kā iekurināt un pēc brīža tu varēsi iet pirtī un baudīt.
  2. pārvietojamā kublā – ir daudz iemeslu, kāpēc izvēlēties atpūtai kublu. Pēc garas darba dienas nogurums? Baudi atpūtu ar skaistu, sevis izvēlētu skatu kopā ar savu tuviniekiem un kādu spirdzinošu dzērienu pie rokas. Kubla aprīkojums – LED apgaismojums un hidromasāža, kas tevi izmasēs no visām pusēm.
    Parūpēsimies, lai jums nebūtu jādara nekas – piegādāsim, uzstādīsim, visu paskaidrosim un parādīsim.
  3. Kubls kopā ar pirti sagādās tev elpu aizraujošu atpūtu. Mūsuprāt, visefektīvākais veids, kā abus izmantot kopā, ir iekurināt pirti, taču kublu pildīt ar aukstu ūdeni un to nekurināt. Pēc vidēji 15 minūšu pirts apmeklējuma un tad pēc pirts atveldzēties aukstā, burbuļojošā kublā. Pilnīgai atpūtai, pēc atveldzēšanās iekurt kublu, uzsildīt ūdeni, tikmēr sagatavojot savus mīļākos dzērienus, un atlikušo vakaru pavadīt baudot hidromasāžu siltā ūdenī.

Vēlies pavadīt savas brīvdienas kādā no šiem trim veidiem? Sazinies ar mums pa tālruni +371 26462332, vai mājaslapā zem sadaļas “Rezervācija” izvēlies kādu no brīvajiem datumiem un veic pirts un/vai kubla nomu 5 minūšu laikā bez apgrūtinājumiem.

Jaukas brīvdienas vēlot,

 Brīvdienu Noma.

Brīvdienu nomas inventāra klāsts